Author: v***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 顏色真的太美了,包裝也太精緻,很棒
顏色: 786粉色藍色(腮紅)
尺寸: 均碼
Price: HK$59.00
| Color | 786 pink blue (blush) |
| Texture | Pressed Powder |
| Benefits | Lightweight |
| Finish | Shimmer |
| 高度 | 2.7 cm |
| 長度 | 8.1 cm |
| 淨重 | 4 g |
| 寬度 | 6.2 cm |
| SKU | sb2307039513983433 |
Brand Name: COLORROSE
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/COLORROSE-sc-014171103.html
Quality: 1358964 people said the quality is very good!
Author: v***0
Date:
Review: 顏色真的太美了,包裝也太精緻,很棒
顏色: 786粉色藍色(腮紅)
尺寸: 均碼
Author: r***5
Date:
Review: 包裝與外觀: 喜歡這個外包裝,顏值很高,這系列的設計購入了幾件,看著包裝心情很好。
顏色: 789香檳色(高光)
尺寸: 均碼
Author: y***8
Date:
Review: ColorRose超可愛的高光
顏色: 789香檳色(高光)
尺寸: 均碼
Author: g***5
Date:
Review: 這化妝品超漂亮~有質感~好喜歡喔!
顏色: 786粉色藍色(腮紅)
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.