Author: ن***س
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Thanks shein it is wonderful
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Price: HK$47.00
| Material | PC |
| Driver Unit | 10mm |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Color | Pink |
| Function | Noise Isolation |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Type | In-ear |
| SKU | se2406295753111957 |
Author: ن***س
Date:
Review: Thanks shein it is wonderful
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: e***k
Date:
Review: كيوت وشغاله حلوه في المكالمات والمقاطع 👍🏻👍🏻
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: a***n
Date:
Review: بجننو
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: n***p
Date:
Review: حلوه جميله جدا
顏色: 黑與白
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.