Author: e***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: gostei muito bom
顏色: 綠色
Price: HK$998.12
| Color | Black |
| RAM | 12G |
| Brand | itel |
| Model | itel A90 |
| Screen Size | 6.6" |
| Rear Camera | 13MP |
| Condition | New |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Button/Coin Cell Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| SKU | sw25082131532220043 |
Brand Name: itel
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/itel-sc-0141883865.html
Quality: 3252186 people said the quality is very good!
Author: e***1
Date:
Review: gostei muito bom
顏色: 綠色
Author: n***0
Date:
Review: Amei o celular
顏色: 藍色
Author: d***4
Date:
Review: Perfeito
顏色: 綠色
Author: l***7
Date:
Review: Lindo perfeito
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.