Author: w***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: สินค้าคุณภาพดีลิขสิทธิ์โค้กแท้
顏色: 紅白色
尺寸: Type C
Price: HK$52.00
| Material | Aluminum Alloy |
| Length | 1m |
| Color | Red and White |
| Interface | Type C |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 60W |
| SKU | sw260320141783846816237 |
Brand Name: Coca-Cola
Quality: 2352043 people said the quality is very good!
Author: w***0
Date:
Review: สินค้าคุณภาพดีลิขสิทธิ์โค้กแท้
顏色: 紅白色
尺寸: Type C
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.