Author: 親***寶
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 跟圖片一樣的東西值得推薦大家喔
顏色: 彩色
Price: HK$23.00
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Length | Medium |
| Season | Winter |
| Style | Cute |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Thanksgiving Day |
| 高度 | 1 cm |
| 長度 | 20 cm |
| 寬度 | 8 cm |
| SKU | sb25011566444457884 |
Author: 親***寶
Date:
Review: 跟圖片一樣的東西值得推薦大家喔
顏色: 彩色
Author: 親***寶
Date:
Review: 跟圖片一樣的東西值得推薦大家喔
顏色: 彩色
Author: i***6
Date:
Review: ok
顏色: 彩色
Author: l***7
Date:
Review: 可以挑到自己的尺寸,穿戴方便
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.