Author: 咪***子
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good 👍
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: HK$29.00
Original Price: HK$39.00
| Color | Multicolor |
| Texture | Pressed Powder |
| Finish | Shimmer |
| Type | Palette |
| 高度 | 12.7 cm |
| 長度 | 1.2 cm |
| 淨重 | 1.5 g |
| 寬度 | 1.2 cm |
| SKU | sb25081977959361624 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 2424167 people said the quality is very good!
Author: 咪***子
Date:
Review: good 👍
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: s***2
Date:
Review: 喜歡喜歡喜歡喜歡喜歡 顏色組合: GOOD 包裝與外觀: GOOD
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: t***c
Date:
Review: 顏色組合: 好 包裝與外觀: 佳
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: C***k
Date:
Review: CP值高,一定會再次回購
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.