Author: s***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 商品寄來的樹度很滿意
顏色: 白色 | 尺寸: 1m
Price: HK$35.00
1m
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Features | Slow Charging |
| Color | White |
| Interface | USB A to Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Cellphone |
| Fast Charging | No |
| Peak Current (A) | 2.4A |
| Power | 12W |
| SKU | se2211021510233243 |
Overall Rating: 4.93/5
Author: s***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 商品寄來的樹度很滿意
顏色: 白色 | 尺寸: 1m
Author: m***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 好用!一條大概可以用一年多
顏色: 白色 | 尺寸: 1m
Author: a***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 買來備用的,免得忽然充電電線壞掉
顏色: 白色 | 尺寸: 1m | 1 photo(s)
Author: w***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 這絕對是我喜歡的,這看起來很棒!
顏色: 黑色 | 尺寸: 1m | 1 photo(s)