Price: HK$512.00
| Material | Aluminum Alloy |
| Occasion | Salon |
| Color | Black |
| Type | Tattoo Guns |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | CE |
| Batteries Included | Yes |
| 長度 | 12.5 cm |
| 寬度 | 19.5 cm |
| 高度 | 10 cm |
| SKU | sb25050601348138011 |
Brand Name: DQFART
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/DQFART-sc-0141748476.html
Quality: 8066219 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.