Author: s***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 不錯喔喔喔喔喔喔喔喔喔喔喔喔
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: HK$76.00
| Material | ABS |
| Batteries Included | No |
| Mounting Type | Flush Mount |
| Features | Portable |
| Power Supply | Car Charger |
| Color Temperature | 6000K |
| Style Type | 2pcs |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 18W |
| Lumens | 5000~6000LM |
| SKU | sq260120182244742189887 |
Author: s***7
Date:
Review: 不錯喔喔喔喔喔喔喔喔喔喔喔喔
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: l***1
Date:
Review: They are super bright and easy to install love how they help at night
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: m***1
Date:
Review: جميلة جدآ ونفس المقاس المطلوب
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.