Author: 9***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 還不錯👍👍不過會一直掉毛
顏色: 白色
Price: HK$69.00
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | White |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 110 g |
| 長度 | 31 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2304145787787769 |
Author: 9***t
Date:
Review: 還不錯👍👍不過會一直掉毛
顏色: 白色
Author: a***8
Date:
Review: CP值高: great
顏色: 白色
Author: r***5
Date:
Review: YOU GET WHAT YOU SEE
顏色: 白色
Author: M***u
Date:
Review: Used for my gojo cosplay and the wig was soft and thick! it’s super easy to style too:3
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.