Author: c***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Es hermosaaa Hairstyle stylishness: igual a la imagen
顏色: 挑染紅色
Price: HK$137.94
Original Price: HK$141.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 260 g |
| 長度 | 67 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb260316161259016810777 |
Author: c***8
Date:
Review: Es hermosaaa Hairstyle stylishness: igual a la imagen
顏色: 挑染紅色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.