Author: l***w
Date:
Review: This wig Is so full so bouncy and it is gorgeous. I love love is so much
顏色: S99JC
Price: HK$635.00
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Highlight & Piano |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S4/27 |
| Type | Bob Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Burmese Hair |
| Curl | Water Wave |
| Density | Thicker |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 210 g |
| 長度 | 30.48 cm |
| 頭圍 | 57.15 cm |
| SKU | sb2211084295699903 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 1024921 people said the quality is very good!
Author: l***w
Date:
Review: This wig Is so full so bouncy and it is gorgeous. I love love is so much
顏色: S99JC
Author: k***3
Date:
Review: more than happy with this purchase
顏色: Natural Black
Author: s***n
Date:
Review: hair is nice, soft, comfortable to wear.
顏色: S4/27
Author: S***m
Date:
Review: Value for money: yes 😁😁😁 Hair Softness: very soft 🍦 Comfortable to wear: very comfortable 😁😁😁 True to length: yes Easy to wear: yes
顏色: S4/27
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.