Author: b***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The quality is perfect j really love it amazing qualityyy i recommef itttt❤️❤️
顏色: 白色
Price: HK$442.00
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Color | White |
| Power Supply | Car Charger |
| Features | Removable |
| Lamp Life | 50000Hrs |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25051529457900729 |
Author: b***1
Date:
Review: The quality is perfect j really love it amazing qualityyy i recommef itttt❤️❤️
顏色: 白色
Author: n***0
Date:
Review: Very nice thank you shein
顏色: 白色
Author: g***3
Date:
Review: great buy, true to reviews
顏色: 白色
Author: a***a
Date:
Review: I loved my Shein order and everything in it ❣️
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.