Author: a***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 回購的,亮度非常滿意。
顏色: 白色 | 1 photo(s)
Price: HK$225.00
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Color | White |
| Power Supply | Car Charger |
| Features | Dust-Proof |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25041660229086231 |
Author: a***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 回購的,亮度非常滿意。
顏色: 白色 | 1 photo(s)
Author: a***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 照射寬廣亮度夠,還很貼心腹手套防燙傷跟隔離。
顏色: 白色
Author: p***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: amazing quality love it
顏色: 白色 | 1 photo(s)
Author: n***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very satisfied with this
顏色: 白色 | 1 photo(s)