Author: j***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 材質不錯,cp值高,很滿意
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: HK$135.00
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | White |
| Type | Photon Skin Rejuvenation Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 長度 | 16.3 cm |
| 寬度 | 13.5 cm |
| 高度 | 5.8 cm |
| SKU | sb2308020766624327 |
Author: j***6
Date:
Review: 材質不錯,cp值高,很滿意
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: p***2
Date:
Review: 很好用的頸部面部按膜儀,一共有三种光,震動的也很舒服,很不錯.
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: 涵****
Date:
Review: 真的收到的時候蠻驚喜的,很喜歡因為碰到皮膚後才會震動超好用的
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: 宥***子
Date:
Review: 非常實用,方便操作,時尚又簡約
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.