Author: s***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 還不錯用,附帶的安全頭用起來也相對安全一點
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Price: HK$51.00
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Pink |
| Type | Eyebrow Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | 1pc AAA |
| Charger Certification | CE |
| 電壓 | 1.5 V |
| 長度 | 13.4 cm |
| 寬度 | 1.5 cm |
| 高度 | 1.5 cm |
| SKU | sb2310092028609792 |
Author: s***n
Date:
Review: 還不錯用,附帶的安全頭用起來也相對安全一點
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: 8***5
Date:
Review: Awesome
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: D***i
Date:
Review: Beautiful and happy i am very satisfied good customer service thanks shein
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: k***r
Date:
Review: Looking forward to trying this the size is nice and small easily portable
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.