Author: M***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 如圖 無色差 功能沒問題👌👌👌👌
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Price: HK$35.00
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Purple |
| Type | Nose Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | 1pc AAA |
| Charger Certification | CE |
| 電壓 | 3.7 V |
| 長度 | 13.3 cm |
| 寬度 | 1.4 cm |
| 高度 | 1.4 cm |
| SKU | sb2410267494612775 |
Author: M***a
Date:
Review: 如圖 無色差 功能沒問題👌👌👌👌
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: j***5
Date:
Review: 商品很棒,價格優惠,出貨速度快
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: 涵***.
Date:
Review: 🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Author: v***1
Date:
Review: 嗯…沒有電池,到時候買來在使用看看,近看有點粗糙
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.