Author: a***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 非常滿意,比較細的毛可以除乾淨,撸起來很舒服不刮皮膚,不過拿來除腋下的毛會留黑頭,腋下還是建議不要用刮的
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Price: HK$54.00
| Occasion | Home |
| Color | Pink |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | CE |
| 長度 | 11.2 cm |
| 寬度 | 3 cm |
| 高度 | 3 cm |
| SKU | sb2112275686525785 |
Author: a***8
Date:
Review: 非常滿意,比較細的毛可以除乾淨,撸起來很舒服不刮皮膚,不過拿來除腋下的毛會留黑頭,腋下還是建議不要用刮的
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: l***8
Date:
Review: 好用讚讚讚👍
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: 不***糖
Date:
Review: 雖然這個顏色還有到很好看~但是還不錯用!
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: a***m
Date:
Review: 感覺很安全,來回刮也不會有痛感
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.