Author: D***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Forgot to take a picture
顏色: 16K DP2.1(1035)
尺寸: 1m
Price: HK$47.00
| Material | Copper |
| Color | 16K DP2.1 (1027) |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 5A |
| Power | 100W |
| SKU | sw2408209904686828 |
Author: D***a
Date:
Review: Forgot to take a picture
顏色: 16K DP2.1(1035)
尺寸: 1m
Author: و***ا
Date:
Review: غير عملي وسيء
顏色: 16K DP2.1(1027)
尺寸: 1m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.