Author: o***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 出貨速度快還會再購買跟圖片一樣
顏色: 珊瑚粉
尺寸: 均碼
Price: HK$17.00
| Color | Coral Red |
| Benefits | Lightweight |
| Texture | Powder |
| Type | Blush Cushion |
| Finish | Matte |
| 高度 | 4.7 cm |
| 長度 | 5.1 cm |
| 淨重 | 5 g |
| 寬度 | 4.8 cm |
| SKU | sb2305235717107586 |
Author: o***1
Date:
Review: 出貨速度快還會再購買跟圖片一樣
顏色: 珊瑚粉
尺寸: 均碼
Author: J***e
Date:
Review: 包裝完整商品正確無誤,品質優良 上妝效果: 不均勻
顏色: 珊瑚粉
尺寸: 均碼
Author: k***u
Date:
Review: 粉狀的沒辦法暈染,顏色好嫩我好愛˶>𖥦<˶
顏色: 珊瑚粉
尺寸: 均碼
Author: a***7
Date:
Review: 顏色匹配: 顏色不錯 上妝效果: 蠻顯色的 持久度: 蠻持久的 包裝與外觀: 蠻可愛的
顏色: 珊瑚粉
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.