Author: l***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Lovely and soft and a nice size!
顏色: 灰色
尺寸: 均碼
Price: HK$49.00
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Type | Face Puff |
| Color | Grey |
| Batteries Included | No |
| 寬度 | 20.7 cm |
| 長度 | 39.5 cm |
| 高度 | 1 cm |
| SKU | sb2305224484411004 |
Author: l***y
Date:
Review: Lovely and soft and a nice size!
顏色: 灰色
尺寸: 均碼
Author: l***6
Date:
Review: Very soft, cleans very well. Need to wash prior to use
顏色: 灰色
尺寸: 均碼
Author: k***i
Date:
Review: اخذت قبل لون وردي تجنن ناعمة جدا امسح فيها لما احط الماسكات والحين اخذت 3 يجو مع بعض تمام
顏色: 灰色
尺寸: 均碼
Author: l***z
Date:
Review: estan bonitas buen tamaño pero una venia descosida
顏色: 灰色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.