Author: あ***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 可愛いがすぐ取れてしまう。。。
顏色: 彩色
Price: HK$18.00
| Material | Paper |
| Style | Cute |
| Type | Sticker |
| Color | Multicolor |
| Body Part | Body Tattoo Stickers |
| 高度 | 0.1 cm |
| 長度 | 8 cm |
| 寬度 | 6 cm |
| SKU | sb25081232080392936 |
Author: あ***8
Date:
Review: 可愛いがすぐ取れてしまう。。。
顏色: 彩色
Author: A***m
Date:
Review: אחלה נדיר מהמם מושלם
顏色: 彩色
Author: z***2
Date:
Review: 写真通りで良かったです
顏色: 彩色
Author: 9***s
Date:
Review: めっちゃかわいすぎる!
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.