Author: b***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: رائع جميييييييل جدااااااااااا
顏色: 彩色
Price: HK$23.00
| Material | Wood |
| Target Use Body Part | Finger |
| Color | Multicolor |
| Function | Massage |
| Type | Massage Annular |
| 長度 | 13 cm |
| 寬度 | 3 cm |
| 高度 | 3 cm |
| SKU | sb260325115306893905271 |
Author: b***6
Date:
Review: رائع جميييييييل جدااااااااااا
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.