Author: y***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 我這個有油耗味我很不喜歡,所以我買了只是丟在旁邊沒有在使用
顏色: 03 Light Coral
尺寸: 均碼
Price: HK$28.00
| Color | 05 Rose |
| Ingredients Attributes | Clean |
| Benefits | Highly Pigmented |
| Texture | Liquid |
| Type | Liquid Blush |
| Finish | Matte |
| 高度 | 2.7 cm |
| 長度 | 7.6 cm |
| 寬度 | 2.7 cm |
| 淨容量 | 8 ml |
| SKU | sb2306074323914581 |
Brand Name: Fit Colors
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Fit-Colors-sc-0145060441.html
Quality: 6329985 people said the quality is very good!
Author: y***a
Date:
Review: 我這個有油耗味我很不喜歡,所以我買了只是丟在旁邊沒有在使用
顏色: 03 Light Coral
尺寸: 均碼
Author: c***_
Date:
Review: 很顯色而且很持久不會一流汗久都沒了 可以放心買!
顏色: 03 Light Coral
尺寸: 均碼
Author: 8***6
Date:
Review: 顏色匹配: 液體顏色偏紅,需要均勻抹平,沒用過,買來用用看
顏色: 03 Light Coral
尺寸: 均碼
Author: k***5
Date:
Review: 去買!!!!!!!!!!!!必定回購
顏色: 05 Rose
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.