Author: 巧***喬
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 商品包裝完整,出貨速度很快,加急送貨很有效率
顏色: 粉色
Price: HK$44.00
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Pu |
| Color | Pink |
| Type | Manicure Hand Rests |
| Batteries Included | No |
| Filling | 100% Polyester |
| 長度 | 27.9 cm |
| 寬度 | 10.5 cm |
| 高度 | 3 cm |
| SKU | sb2412282584399305 |
Author: 巧***喬
Date:
Review: 商品包裝完整,出貨速度很快,加急送貨很有效率
顏色: 粉色
Author: s***y
Date:
Review: 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
顏色: 粉色
Author: j***9
Date:
Review: 很美 超喜歡 超快到貨
顏色: 粉色
Author: h***m
Date:
Review: love it very good quality
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.