Author: h***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 如同敘述,價格合理,沒什麼好嫌棄的
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Price: HK$17.00
| Material | Stainless Steel |
| Features | Portable |
| Power Supply | None |
| Pattern Type | Plain |
| Color | Black |
| Type | Cuticle Tools |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 14.3 cm |
| 寬度 | 2.9 cm |
| 高度 | 1.3 cm |
| SKU | sb2302195273881328 |
Author: h***g
Date:
Review: 如同敘述,價格合理,沒什麼好嫌棄的
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: a***l
Date:
Review: 出貨迅速 品質與賣場相同 無瑕疵 品質也很棒 價格合理 值得推薦 希望有下次購買需求
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: r***1
Date:
Review: 看到刀片可替換買來試試看,期待效果
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: k***i
Date:
Review: 價格合理且方便,出貨速度很快,會在回購。
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.