Author: m***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 沒有任何精華液,感覺只是一張貼紙😅
顏色: 黃色
尺寸: 均碼
Price: HK$23.00
| Texture | Cream |
| Color | Yellow |
| Type | Sheet Masks |
| Skin Type | Dry |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Effect | Anti-Aging |
| 高度 | 14.5 cm |
| 寬度 | 1.1 cm |
| 長度 | 6.5 cm |
| SKU | sb2305191146018111 |
Author: m***a
Date:
Review: 沒有任何精華液,感覺只是一張貼紙😅
顏色: 黃色
尺寸: 均碼
Author: s***w
Date:
Review: 保養抬頭紋,嘗試看看
顏色: 黃色
尺寸: 均碼
Author: W***y
Date:
Review: 保濕控油: 沒感覺到 感覺到黏到天亮還黏著,不會掉 香味: 有中藥味
顏色: 黃色
尺寸: 均碼
Author: h***9
Date:
Review: 之前買眼膜,買了後貼法令文,校果很不錯,這次試是抬頭文看看
顏色: 黃色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.