Price: HK$884.56
Original Price: HK$928.79
| Pattern Type | Letter |
| Driver Unit | 40mm |
| Ear Coupling Style | Over-Ear |
| Impedance Range | over 100 Ω |
| Noise Cancelling | Sound Isolation |
| Wireless Property | None |
| Features | Foldable |
| Interface | 3.5mm |
| Compatible Devices | Personal Computer |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Connectivity Technology | Wired |
| Microphone Type | None |
| SKU | se260409225349612037425 |
Brand Name: Sony
Quality: 6941017 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.