Author: a***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: My son loves his headsets,the quality is good.Definitely worth it…
顏色: 黑色
Price: HK$172.00
| Material | ABS |
| Wireless Version | None |
| Driver Unit | 40mm |
| Ear Coupling Style | Over-Ear |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Scenes | Game |
| Noise Cancelling | Noise Cancellation for Voice Call |
| Wireless Property | None |
| Features | Lightweight |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Compatible Devices | Laptop |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | On-Ear Headset |
| Connectivity Technology | Wired |
| Earcup Style | Closed-back |
| Microphone Type | Condenser Microphone |
| SKU | se260207091134551357317 |
Author: a***r
Date:
Review: My son loves his headsets,the quality is good.Definitely worth it…
顏色: 黑色
Author: 9***2
Date:
Review: سماعه حلوه وسلسه وكل سي فيها حلى
顏色: 黑色
Author: w***i
Date:
Review: 🥹❤️🥰🔥🔥🔥😘🥰❤️❤️🥹🥹😘😘🫦🫦😭😭🥰❤️🥹🥹🥹❤️🥰😘😘😘😘😘😘
顏色: 黑色
Author: n***2
Date:
Review: ممتاااااااز جدداااااااا
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.