Author: 小***祥
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 還不錯.音質也蠻不錯的。
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: HK$154.38
Original Price: HK$159.00
| Material | ABS |
| Color | White |
| Wireless Version | None |
| Driver Unit | 40mm |
| Ear Coupling Style | Over-Ear |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Scenes | Game |
| Noise Cancelling | Sound Isolation |
| Wireless Property | None |
| Features | With Mic |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Compatible Devices | Laptop |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | Gaming-Headsets |
| Connectivity Technology | Wired |
| Earcup Style | Closed-back |
| Microphone Type | Condenser Microphone |
| SKU | se25021467644353577 |
Author: 小***祥
Date:
Review: 還不錯.音質也蠻不錯的。
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: L***l
Date:
Review: 🖤🖤🖤🖤🖤
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: h***6
Date:
Review: 音質很好讚讚讚!!!!!!!!
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: 企***鵝
Date:
Review: 好看,音質不錯👌👍👍👍👍
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.