Author: d***u
Date:
Review: llegó en buen estado, bien empaquetado aún no lo uso a ver q tal funciona
顏色: 黑色
Price: HK$448.00
| Color | Black |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | No |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Device Interface | USB |
| RAM | 64GB |
| Built In Storage | 256GB |
| SKU | se251220042671891901065 |
Author: d***u
Date:
Review: llegó en buen estado, bien empaquetado aún no lo uso a ver q tal funciona
顏色: 黑色
Author: j***z
Date:
Review: exelente calidad me encanto muchooo mucooohooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo la imagen tal cual ala fotooooooooooo❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 黑色
Author: n***6
Date:
Review: Todooo super bonitoooo😍😍😍😍😍 Ameeeeee
顏色: 黑色
Author: a***n
Date:
Review: Trae bonitos juegos, le encanto a mi ahijado
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.