Author: t***3
Date:
Review: This is a lip liner that I have used 3 times. The color is very beautiful. I like it. The price is not expensive.
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: HK$29.00
Original Price: HK$49.00
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Texture | Cream |
| Finish | Matte |
| 長度 | 2 cm |
| 寬度 | 1.6 cm |
| 高度 | 12 cm |
| 淨重 | 1.2 g |
| SKU | sb25052726090109705 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 5541458 people said the quality is very good!
Author: t***3
Date:
Review: This is a lip liner that I have used 3 times. The color is very beautiful. I like it. The price is not expensive.
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: A***7
Date:
Review: Very nice and very good quality
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: b***a
Date:
Review: It’s so so nice I like it it’s so warm and feels good I will again buy in next colour
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: h***9
Date:
Review: جميل ورائع ومطابق للمواصفات على الطبيعة
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.