Author: m***e
Date:
Review: 買了兩色搭配使用,好看🥰🥰🥰
顏色: Peach Ring
尺寸: 均碼
Price: HK$29.00
Original Price: HK$39.00
| Material | ABS |
| Texture | Powder |
| Finish | Shimmer |
| Type | Glitter & Shimmer |
| Color | Just Glazed |
| 長度 | 3.62 cm |
| 寬度 | 3.6 cm |
| 淨重 | 2.3 g |
| 高度 | 2.45 cm |
| SKU | sb2403088512989001 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 3126774 people said the quality is very good!
Author: m***e
Date:
Review: 買了兩色搭配使用,好看🥰🥰🥰
顏色: Peach Ring
尺寸: 均碼
Author: f***g
Date:
Review: 這個原因粉的顏色很可以,而且也很閃亮
顏色: Peach Ring
尺寸: 均碼
Author: s***7
Date:
Review: It’s pretty I like e
顏色: Honey Drip
尺寸: 均碼
Author: s***7
Date:
Review: It’s pretty I like it
顏色: Frosting
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.