Author: d***o
Date:
Review: pangalawang beses kona bumili ditoo grabeeeeee ang gandaa talaga yung quality ng cam ok lang pero yung battery beeehhh lumalabaaaan sa tagal!!!!
顏色: 金色
Price: HK$708.00
| Color | Gold |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Realme |
| Model | Realme Note 70T |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.74" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T7250 |
| SKU | sw25070321143835352 |
Brand Name: Realme
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Realme-sc-014484822.html
Quality: 6310765 people said the quality is very good!
Author: d***o
Date:
Review: pangalawang beses kona bumili ditoo grabeeeeee ang gandaa talaga yung quality ng cam ok lang pero yung battery beeehhh lumalabaaaan sa tagal!!!!
顏色: 金色
Author: C***i
Date:
Review: Muito bem embalado. Esse celular eu comprei pra dar de presente de Natal.
顏色: 黑色
Author: 8***9
Date:
Review: It was worth buying lived it so much
顏色: 金色
Author: r***y
Date:
Review: good and awesome 🥰
顏色: 金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.