Author: 8***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very satesfied with the product
顏色: 金色
Price: HK$673.00
| Display Size | 6.75" |
| Color | Gold |
| RAM | 4G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Realme |
| Model | Realme Note 70T |
| Network | 4G |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | None |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T7250 |
| SKU | sw25062099339842494 |
Brand Name: Realme
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Realme-sc-014484822.html
Quality: 6836519 people said the quality is very good!
Author: 8***1
Date:
Review: Very satesfied with the product
顏色: 金色
Author: t***9
Date:
Review: smsmsmsmsmmieucn diejđiebvi iejs
顏色: 金色
Author: f***4
Date:
Review: good
顏色: 金色
Author: g***a
Date:
Review: まじでこの値段で買える中では最強クラス、神端末
顏色: 金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.