Author: s***e
Date:
Review: 只有打勾的三個是霧面色,顯色度都很不錯,個人認為下手輕一點想畫日常眼妝也是可以的👍🏻
Price: HK$59.00
Original Price: HK$69.00
| Ingredients | 無酒精, 無香精, 不含麩質 |
| Color | Nude Beginnings |
| Finish | Shimmer |
| Type | Palette |
| 高度 | 1.7 cm |
| 長度 | 12.5 cm |
| 淨重 | 12.5 g |
| 寬度 | 12.5 cm |
| SKU | sbbeauty03201223976 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 2242383 people said the quality is very good!
Author: s***e
Date:
Review: 只有打勾的三個是霧面色,顯色度都很不錯,個人認為下手輕一點想畫日常眼妝也是可以的👍🏻
Author: A***e
Date:
Review: 包裝非常安全,顏色超級美!
Author: L***g
Date:
Review: 超級讚超級讚超級讚超級讚
Author: a***3
Date:
Review: 上妝效果: 下載了這個網站要注意荷包,太好買了,經濟又實惠,品質也超過它的售價,衣服類建議買平時穿著的小一號,化妝品類建議直接包色。
顏色: Nude Beginnings
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.