Author: a***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 真的可以充電 品質算不錯 這個價位很值
顏色: Lighting data cable
尺寸: 1m
Price: HK$30.45
Original Price: HK$31.00
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Lighting Data Cable |
| Interface | USB A to Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2.4A |
| Power | 12W |
| SKU | sw2312295393132442 |
Author: a***0
Date:
Review: 真的可以充電 品質算不錯 這個價位很值
顏色: Lighting data cable
尺寸: 1m
Author: 8***1
Date:
Review: 產品品質佳、物流速度快。
顏色: Lighting data cable
尺寸: 2m
Author: 安***安
Date:
Review: 解決了長年線太短的問題,但充電速度有點慢。
顏色: Lighting data cable
尺寸: 2m
Author: d***1
Date:
Review: 充電線很漂亮,尼龍編織的應該不容易斷
顏色: Lighting data cable
尺寸: 1m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.