Author: N***~
Rating: 2/5 ★★☆☆☆
Date:
Review: It doesn’t support screen mirroring and also the Bluetooth connection but you can connect it with a HDMI wire except these things it’s good
顏色: 白色
Price: HK$1,351.00
| Material | ABS |
| Plug(Voltage) | UK Plug(220-240V) |
| Screen Resolution | 1920*1080 |
| Usage | Portable |
| Batteries Included | No |
| Resolution | 1080P |
| Brightness | 3000 lm & above |
| Contrast Ratio | 1,000 to 1,999:1 |
| Power Supply | Power Adapter |
| Display Type | LCD |
| ANSI | Other |
| Projection size | 40-300" |
| Projection Method | Throwing |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Color Gamut | REC709 |
| Lamp Life | >3000 |
| Wireless Property | Wireless |
| SKU | se2406051945973099 |
Author: N***~
Date:
Review: It doesn’t support screen mirroring and also the Bluetooth connection but you can connect it with a HDMI wire except these things it’s good
顏色: 白色
Author: r***a
Date:
Review: ممتاز الحودةالجودةروعه وواضح كبيرة ماشاءالله عالجدار كأنك في سينما
顏色: 白色
Author: m***3
Date:
Review: واااو يا بنااات 😍
顏色: 白色
Author: g***m
Date:
Review: حلوه مرره صافي و وضح مررره حبيته مرررره سعره خيال معه قاعده 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.