Price: HK$2,514.00
品牌 OPPO 商品編號 10141956830394 機型 OPPO A5 螢幕尺寸 6.7英寸 螢幕更新率 120Hz 5G網絡 支援5G SIM卡數量 2個 充電功率 45W 電池容量 6500mAh(typ) 充電介面 USB Type-C 前攝主像素 800萬像素 機身重量 189g 機身尺寸 寬74.47mm 長161.57mm 厚7.65mm CPU型號 第一代驍龍6 後攝主像素 5000萬像素 螢幕材質 OLED直屏
| Color | Pink |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | OPPO |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1080*2412 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 6500mAh |
| Battery Type | UN 3480 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Qualcomm |
| CPU Model | Snapdragon 6 Gen1 |
| SKU | sw260124212940939338718 |
Brand Name: OPPO
Quality: 6361777 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.