Author: r***4
Date:
Review: this phone is very huge and sexy and eastteasy to Carr around
顏色: 紫色
Price: HK$793.00
| Color | Grey |
| RAM | 16G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | OUKITEL |
| Model | Oukitel C61 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.88" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | European Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 1640*720 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5150mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | T606 |
| SKU | sw25060777334655771 |
Brand Name: OUKITEL
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/OUKITEL-sc-0141884913.html
Quality: 3747969 people said the quality is very good!
Author: r***4
Date:
Review: this phone is very huge and sexy and eastteasy to Carr around
顏色: 紫色
Author: u***0
Date:
Review: this is just like Sumsang S25. I love this phone. this is so cool
顏色: 紫色
Author: j***o
Date:
Review: Love it affordable price and well function.easy to use huve screen ..
顏色: 紫色
Author: r***4
Date:
Review: this phone is huge,sexy and very light I love the design and it works perfectly fine just want iIwanted for my youngest brother he is going to love it,the storage of the phone is ok I love it is enough
顏色: 藍色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.