Author: a***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 喜歡、推
顏色: 黃色
尺寸: 15*6.8厘米
Price: HK$24.00
| Material | PS |
| Pattern Type | Animal |
| Shapepattern | Round |
| Features | Detangling |
| Ideal for | Women |
| Handle Material | Plastic |
| Hair Type | Normal |
| Bristle Material | Plastic |
| Color | Purple |
| Type | Air Cushion Comb |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 15 cm |
| 寬度 | 6.8 cm |
| 高度 | 3 cm |
| SKU | sb2309199257985786 |
Author: a***8
Date:
Review: 喜歡、推
顏色: 黃色
尺寸: 15*6.8厘米
Author: e***8
Date:
Review: 小小隻的,很可愛,小孩很喜歡
顏色: 黃色
尺寸: 15*6.8厘米
Author: 8***2
Date:
Review: 小老虎很可愛,幫小孩子梳頭髮不會痛
顏色: 黃色
尺寸: 15*6.8厘米
Author: z***0
Date:
Review: 好
顏色: 黃色
尺寸: 15*6.8厘米
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.