Author: l***8
Rating: 1/5 ★☆☆☆☆
Date:
Review: Barang nya sudah hampir 1 bulan lebih belum sampai juga .
顏色: 藍色
Price: HK$2,185.00
| Material | ABS |
| Model | Xiaomi POCO Pad M1 |
| Screen Resolution | 2560 x 1600 |
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Screen Size | 12.1" |
| Operating System | HyperOS |
| CPU Brand | Qualcomm |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 12000mAh |
| Network | None |
| SKU | se260120174870281165730 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 2283171 people said the quality is very good!
Author: l***8
Date:
Review: Barang nya sudah hampir 1 bulan lebih belum sampai juga .
顏色: 藍色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.