Author: d***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Muito bom amei 😍 estáva precisando muito 🙌🏻👏🏻
顏色: 黑色
Price: HK$2,838.28
Original Price: HK$2,839.53
| Color | Black |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Poco X7 |
| Screen Size | 6.1" |
| Rear Camera | 50MP |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Phone Battery Capacity | 5100mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | JLQ |
| SKU | sw25072613988576688 |
Author: d***h
Date:
Review: Muito bom amei 😍 estáva precisando muito 🙌🏻👏🏻
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.