Author: M***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Orignal good product
顏色: 藍色
Price: HK$1,653.00
CPU型號:高通驍龍 CPU核心:八核心處理器 CPU製程:4nm GPU 頻率:955MHz 電池容量:8500mAh 充電規格:15W 充電介面:Type-C 尺寸:12.3吋 感測器:重力感應器、光敏感應器、霍爾感測器、色溫感測器
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LCD |
| Features | None |
| Screen Resolution | 2420*1668 |
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Screen Size | 12.3" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Qualcomm |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 8000-8999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25060350984689038 |
Brand Name: vivo
Quality: 810489 people said the quality is very good!
Author: M***n
Date:
Review: Orignal good product
顏色: 藍色
Author: h***a
Date:
Review: بس منتجات شي ان جميله بشكل هامً كويس نفس الصوره شكلوحلو
顏色: 深灰色
Author: a***5
Date:
Review: Amazing
顏色: 深灰色
Author: B***a
Date:
Review: جميل جدا وكبير وشاشته تحفه ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
顏色: 藍色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.