Author: a***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 非常にパワフルな携帯電話、非常に美しい、美しい写真。
顏色: 白色
Price: HK$5,929.00
| Color | White |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Nothing |
| Model | Nothing Phone (3) |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 7 |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2800 x 1260 |
| Video Capture Resolution | 1.5K |
| Phone Battery Capacity | 5500mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Qualcomm |
| CPU Model | Snapdragon 8s Gen4 |
| SKU | sw25081560609611595 |
Brand Name: Nothing
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Nothing-sc-0141780706.html
Quality: 7437359 people said the quality is very good!
Author: a***u
Date:
Review: 非常にパワフルな携帯電話、非常に美しい、美しい写真。
顏色: 白色
Author: p***i
Date:
Review: きちんと包装されて箱もきれいに届きました。中国版を購入したので日本のおサイフケータイに対応しているか心配です。
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.