Author: f***e
Date:
Review: It was really nice .
顏色: 淡紫色
Price: HK$518.00
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Trendy Color |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | SPurple |
| Type | Bob Lace Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Curl | Straight Hair |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 115 g |
| 頭圍 | 58.5 cm |
| 長度 | 15 cm |
| SKU | sb2311026318899991 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 6191983 people said the quality is very good!
Author: f***e
Date:
Review: It was really nice .
顏色: 淡紫色
Author: i***2
Date:
Review: Dissapointed by the product
顏色: 淡紫色
Author: e***i
Date:
Review: Je le recommande, cette perruque est une merveille
顏色: 粉色
Author: U***e
Date:
Review: El color es coral, no rosa. Tiene una tonalidad naranja. Requiere arreglar las puntas porque vienen cortadas de tajo y eso hace que toda la peluca se vea falsa.
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.