Author: 8***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 每次都在這邊買,經濟又實惠
顏色: 藍色
尺寸: 16*8cm
Price: HK$29.00
| Material | PS |
| Pattern Type | Animal |
| Shapepattern | Square |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Blue |
| Type | Air Cushion Comb |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 16 cm |
| 寬度 | 8 cm |
| 高度 | 3 cm |
| SKU | sb2306092400291996 |
Author: 8***7
Date:
Review: 每次都在這邊買,經濟又實惠
顏色: 藍色
尺寸: 16*8cm
Author: r***t
Date:
Review: جميل
顏色: 藍色
尺寸: 16*8cm
Author: e***4
Date:
Review: بشكل يثير الدهشة والجدل
顏色: 藍色
尺寸: 16*8cm
Author: a***d
Date:
Review: ولدي كان متحمس للشحنه بس عشان المشط كلن فرحان فيه جدا
顏色: 藍色
尺寸: 16*8cm
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.