Author: m***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love it so much
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: HK$155.00
| Material | Glass |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Desktop Mirror |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Required | 4pcs AAA |
| Charger Certification | CE |
| Batteries Included | No |
| 電壓 | 5 V |
| 長度 | 24 cm |
| 寬度 | 17.5 cm |
| SKU | sb2310297442163974 |
Author: m***g
Date:
Review: Love it so much
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: y***g
Date:
Review: good quality
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: y***a
Date:
Review: 非常可愛非常喜歡CP值高
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: g***y
Date:
Review: 以這個價格來說這個產品非常的值得,鏡子的本身就有放大額外還附一個可以移動的放大鏡放在中間的燈光處使用
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.