Author: g***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Ótimo veio tudo certinho indico muito para quem tá começando
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Price: HK$150.18
Original Price: HK$166.00
| Material | Aluminum |
| Occasion | SPA |
| Color | Black |
| Type | Tattoo Gun Kit(with ink) |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | Other |
| Batteries Included | Yes |
| 長度 | 2.5 cm |
| 寬度 | 12 cm |
| 高度 | 2.5 cm |
| SKU | sb260324193378605361030 |
Brand Name: POSEIDON
Quality: 3482121 people said the quality is very good!
Author: g***0
Date:
Review: Ótimo veio tudo certinho indico muito para quem tá começando
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: d***7
Date:
Review: Máquina muito boa
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: e***6
Date:
Review: Só veio uma bateria, mas gostei muito e compraria de novo!
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: 5***9
Date:
Review: Muy buena exelente
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.