Author: s***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 真的不沾杯子!很好看👍👍👍 出貨速度超快,商品都很完整! 包裝很好👍👍👍下次還會回購其他東西
顏色: 咖啡棕
尺寸: 均碼
Price: HK$23.00
| Color | Burgundy |
| Ingredients Attributes | Cruelty-Free |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Finish | Matte |
| Texture | Liquid |
| 高度 | 9 cm |
| 長度 | 2.3 cm |
| 寬度 | 1.7 cm |
| 淨容量 | 7 ml |
| SKU | sb2305257163259595 |
Brand Name: QIBEST
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/QIBEST-sc-0141884680.html
Quality: 3659001 people said the quality is very good!
Author: s***6
Date:
Review: 真的不沾杯子!很好看👍👍👍 出貨速度超快,商品都很完整! 包裝很好👍👍👍下次還會回購其他東西
顏色: 咖啡棕
尺寸: 均碼
Author: f***6
Date:
Review: 很好看, 只要等待時間夠長, 真的不太脫色.
顏色: 藕粉色
尺寸: 均碼
Author: 0***y
Date:
Review: 超推薦!上色超明顯。
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: V***a
Date:
Review: 一管黑黑的口紅,還沒用,可能要多上幾次才能把原本的唇色蓋掉
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.